Naše služby

Parcel Servis

Naše služby môže využiť úplne každý, od firiem posielajúcich svoje zásielky do zahraničia, internetové obchody, inštitúcie, až po súkromné osoby. Garantujeme najlacnejšie a expresné doručenie Vášho balíku alebo listovej zásielky zahraničnému príjemcovi.

1. Rýchlosť 2. Cena 3. Flexibilita

sú prioritami našej kuriérskej spoločnosti. Našou hlavnou činnosťou je preprava balíkových a paletových zásielok v rámci Slovenskej republiky. Po dôslednom monitorovaní trhu vieme, čo zákazník pre svoju spokojnosť potrebuje, čo je našou ďalšou z priorít, a zároveň spokojnosť zákazníka je našou odmenou. Neváhajte a využite naše služby, všetko vybavíte z pohodlia domova, zaslaním objednávky. O ostatné sa postaráme my.

Ako dosahujeme vysokú kvalitu našej služby:

Realizácia Vašich požiadaviek je zastrešovaná medzinárodnou prepravnou spoločnosťou, ktorá sa svojou veľkosťou a kvalitou radí medzi popredné spoločnosti v logistickej preprave.

Vyhliadky do budúcnosti:

Vaše požiadavky sú našou prioritou a zároveň motiváciou aby sme v krátkej dobe pre Vás sprístupnili ďalšie Európske krajiny, pre realizáciu prepravy Vašich zásielok a tým rozšírili komplexnosť našich služieb.

Naše expresné služby zabezpečia, že Váš tovar sa dostane presne tam, kam potrebujete, a to za najkratšiu možnú dobu.

Žiadosť

Bezplatná konzultácia

Naši dispečeri sú Vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Tým pádom Vám vždy vedia poskytnúť cenovú ponuku a informácie o Vašom tovare.